Home / spavaća soba dekor / Demi Lovato’nun Göğüs Tırnakları Hem Sevimli Hem Kapsayıcı

Demi Lovato’nun Göğüs Tırnakları Hem Sevimli Hem Kapsayıcı

Aslında kapsayıcı olan göğüs baskılı tırnaklara sahip olmak için kızımız Demetria Devonne Lovato’ya bırakın. Bilirsiniz, bedenler her şekil ve boyutta olduğu için, Demi Lovato’nun göğüs tırnaklarının her parmağında beş tane biraz farklı tasarım vardır. Uzun ve sıska, dolu ve yuvarlak, Doğu Batı (meme uçları zıt yönlere baktığı zaman) ve sadece bir meme – hepsine sahip. Instagram gönderisine “Tüm memeler çok güzel” dedi.

Lovato’nun tırnaklarının tabanı pembe-beyaz sulu boya tasarımdır ve göğüs şekilleri siyaha boyanarak zaten sevimli olan tasarımı daha da havalı hale getirir. Şarkıcı, Los Angeles merkezli tırnak sanatçısı Natalie Minerva’ya (@nail_swag Instagram’da) görünüm için. Minerva, Lovato’nun nazar tabut çivileri ve oylama süslemeli uçlar gibi diğer katil pençelerinden bazılarını yarattı.

Lovato’nun ünlü arkadaşları tasarımları kıskanıyor (biz de!). Ashley Benson “istiyorum istiyorum” dedi ve Kesha “bunlar AMAZIN” diye yazdı. Lucy Hale birkaç kez alkışladı ve Kerry Washington, “Bu harika” dedi. Daha fazla anlaşamadık. Bunlara STAT olarak ihtiyacımız var.

Şarkıcı, bu kesinti sırasında görünüşünü değiştiriyor, tüm farklı tırnak tasarımları ve saç dönüşümleriyle uğraşıyor. İlk önce, alttan kesilmiş sarı bir peri ortaya çıkarmak için TÜM saçlarını kesti. Daha sonra sadece bu hafta, stilist Amber Maynard Bolt sarı kısımlarını pastel pembeye boyadı. Bu, 2021’de insanlar evde saçlarından sıkıldıkça daha fazla göreceğimiz bir gölge. Yaptığınız hasarı güncellemenin kolay bir yolu. Artı, çok uzun sürmez.

Resmi olarak: Lovato resmi olarak her şeyi yapabilir.

About admin

Check Also

101 način stiliziranja i ukrašavanja složenih ladica

Složene ladice su uređenje doma morati imati. Pomoću njih možete postaviti ton za praznike i …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *