Home / spavaća soba dekor / Burçlar En İyi 2021: Önümüzdeki Yıl En Çok Başarıyı Kimler Alacak?

Burçlar En İyi 2021: Önümüzdeki Yıl En Çok Başarıyı Kimler Alacak?

Daha Fazla Görüntü Görmek İçin Kaydırın

Sonunda, 2020 yaklaşıyor ve 2021 neredeyse geldi! Bu yıl yaşanan her şeyle – pratikte ve kozmik olarakmerak ediyor olabilirsiniz: Hangi burçlar en iyi 2021’e sahip olacak? Her zamanki gibi, yıldızların cevabı zaten var, o yüzden içeri girelim.

Yıl Çarkının her dönüşünde, bize hayata yeni bir kiralama ve işleri değiştirme şansı veriliyor. İnsanlar büyük kararlar verme eğilimindedir, yıla tatlı bir erkekten bir öpücükle başlar ve o büyük, ışıltılı top düşüşünü izler (bana sorarsanız hepsi sihir biçimleridir). Yine de 2020 benzersiz bir yıl ve tıpkı NYE kutlamalarımız gibi biraz farklı olacak, önümüzdeki yıla baktığımızda zihniyetimiz de öyle. Peki 2021’de gezegenler ne yapacak?

Sana geleceğin hakkında kesin bir fikir veremem (değilim o iyi, hepiniz) ben Yapabilmek en şanslı işaretlerden birkaçı için geniş bir bilgelik sunun. Ama bBu nedenle, size malları vereceğim, dikkat etmeniz gereken birkaç astro olay: Üç Merkür gerilemesinden ilki, 30 Ocak – 20 Şubat tarihleri ​​arasında Kova burcunda gerçekleşiyor, bu yüzden söylediklerinize dikkat edin ve bu süre zarfında niyetlerinizi netleştirin. Satürn’ün gerilemesi 23 Mayıs’tan 10 Ekim’e kadar Kova burcunda da gerçekleşiyor, bu yüzden fazla çalışmayınİhtiyaç duyduğunuzda mola verin ve hızınızı artırın.

2021 için bu küçük şanslı işaretler listesinde olmasanız bile, en büyük umudum, biraz sıkı çalışma ve vizyonla 2021’in şimdiye kadarki en iyi yıllarınızdan biri olabilir. Gezegenler … zor olsa bile, seni destekliyorum.

Tamam aşklar, buna hazır mısın? İşte en iyi 2021’e sahip olacak üç burç.

STYLECASTER |  Koç Burcu

Adobe. Tasarım: Cierra Miller / STYLECASTER.

Koç

Koç, ilkbahara bir patlamayla başlayacaksın. 21 Mart’ta hem Güneş hem de Venüs ateşli burcunuzda oturacak. Gezegenler aynı burçta olduğunda“birleşik” olarak biliniro belirli burcun enerjisi artar. Güneş, en gerçek varlığınızı, kaç yaşında olursanız olun veya hayatta nerede olursanız olun gerçekten değişmeyen parçanızı yönetir.

Venüs sevgiyi, parayı ve seksi ve romantizme ve cinselliğe tepkinizi kontrol eder. İlkbahar ekinoksuyla aynı gün bu kavuşuma sahip olmak, aşkınız ve cinsel yaşamınız için oldukça hayırlıdır – ilkbahar ekinoksu, birçok pagan geleneğinde bir doğurganlık festivalidir! Koç’un tutkulu olduğu ve keyfini çıkardığı kanal: 2021 sizin için şımarık bir yıl olacak.

STYLECASTER |  Boğa Burcu

Adobe. Tasarım: Cierra Miller / STYLECASTER.

Boğa Burcu

Boğa, bu yıl Merkür’den biraz yardım alacaksın. Nisan ayının sonlarına doğru, iletişim gezegeni size zihninizi konuşmakla ilgili bir ders verecek. Koç mevsimi (sizinkinden hemen önce gelen bir aylık döngü) sizin için zor olabilir — Etrafta bahar gelirleri ve herkes yeni projelere başlar ve ivme kazanır. Sadece sakinleşmek ve mevsimleri adım adım ilerletmek istiyorsunuz!

Sezonunuzun ilk günü olan 19 Nisan’da, Merkür ve Güneş burcunuzda el ele vererek iletişim kurma ve dünyaya gerçekten ne istediğinizi söyleme yeteneğinizi geliştirir: radikal yumuşaklık ve öz bakım. 2021, eziyetle ilgilenmeyi bıraktığınız yıl olsun (benimle 40 saatlik çalışma haftası hakkında konuşma bile!) Ve enerji seviyenizi dengede tutacak şekilde gerçekten sevdiğiniz şeyin peşinden gitmeye başlayın. Peşinden Taurus!

STYLECASTER |  Akrep Burcu

Adobe. Tasarım: Cierra Miller / STYLECASTER.

Akrep

Scorpio, 2021 sizin için harika bir notla bitecek. Mars (yönetici gezegeniniz) 30 Ekim’de Cadılar Bayramından hemen önce burcunuza girerken, senin elementinde yıl sonu. Mars savaş ve çatışma gezegenidir ve kulağa pek yardımcı olmayabilir, ancak yapıcı bir şekilde kanalize edilirse, Mars enerjisi yaşamdaki payınızı talep etmede size destek olabilir. 2020’de yaşananlarla güçsüz hissettiyseniz, 2021’in sonraki dönemine doğru bu enerji patlaması ihtiyacınız olan büyük mola olabilir.

Mars sizin yönetici gezegeniniz olduğu için zaten bir avantajınız var: Mars seviyor sen! Zihninizi konuşmaktan ve daha büyük bir iyilik için başkalarıyla yüzleşmekten korkmayın – kötü kozmik arkadaşınız Mars arkanızda. Sınırlar konusunda kararlı olun. O terfiye gidin. İnançlarınız ve başkalarının hakları için ısrar edin. Ve hey, Cadılar Bayramının tadını çıkar – Sevdiğini biliyorum, büyücü.

StyleCaster haber bülteni

About admin

Check Also

Adventski kalendar 2021. ‘Noćna mora prije Božića’: Noći vještica

Bilo je to davno, duže nego što se čini, da je Jack Skellington krasio naše …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *