Home / spavaća soba dekor / Bunları Yaparak Çocuklarınızı Mutlu Tutun

Bunları Yaparak Çocuklarınızı Mutlu Tutun

Bir ebeveyn olarak hayatınızdaki temel amaç, çocuklarınızın mutlu olmasını sağlamaktır, değil mi? Herkesin çocukları için gerçekten istediği tek şey bu, ancak bazı günler imkansızı yapmaya çalıştığınızı hissediyor. Bununla birlikte, yaptığınız veya çocuklarınızın yaptığı her şeyi düşünmek için bir saniye ayırırsanız, çözümün basitçe fırlayıp yüzünüze çarptığını fark edebilirsiniz. Bu yazıda, çocuklarınızı mutlu etmek için yapmanız gereken bazı şeylere bir göz atacağız. Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız aşağıyı okumaya devam edin.

1Rastgele Hediyeler

Bakacağımız ilk şey, onlara rastgele hediyeler almak. Şimdi, bunu söylediğimizde, her iki ayda bir küçük bir servet harcamanızı ve onlara iPad veya başka bir şey almanız gerektiğini kastetmiyoruz. Hayır, Paul Super wings oyuncaklarını dönüştürmek gibi basit, küçük şeyleri kastediyoruz burada mevcut. Verme fırsatı olmayan, zevk alabilecekleri bir şey, ama hak ettiklerine karar verdiniz. İsterseniz, bunu iyi oldukları zamanlar için bir çeşit ödül olarak bile kullanabilirsiniz.

2Onlarla Zaman Geçir

Yapmanız gereken başka bir şey de onlarla zaman geçirmek. Çocuklarınız büyüdüğünde, en son teknolojiye sahip olmadıkları ya da diğer herkesin sahip olduğu ayakkabılara sahip olmadıkları için geriye dönüp üzülmeyecekler. Büyüdüklerinde, en önemli olan, onlarla ne kadar zaman geçirdiğiniz ve meşgul olsanız bile her zaman zaman yarattığınız gerçeğidir.

Çocuklarınızla vakit geçirmek dünyadaki en harika şeylerden biridir ve bunu yapabildiğiniz kadar yapmanız gerekir. Bu sadece birlikte oturup bir film izlemek veya haftada bir oyun oynamak olsa bile, bunlar sizin hatırlayacak. Onlarla geçirecek tüm zamanınız varmış gibi hissedebilirsiniz, ancak bize güvenin, bir gün gözlerinizi kırpacak ve zamanın nereye gittiğini merak edeceksiniz.

3İletişimi Teşvik Edin

Bakacağımız son şey, iletişimi teşvik etmeniz gerektiği gerçeğidir. Çocuklarınızın mutlu olmasını istiyorsanız, kafalarında olup bitenleri konuşurken rahat olmaları gerekir. Söyleyecekleri bir şey olduğunda veya bir tepki korkusu olmadan bir şeyler döndüğünde sizinle gelebilmeleri gerekir.

Bu makaleyi faydalı bulduğunuzu ve şimdi çocuklarınızı mutlu etmek için yapmanız gereken bazı şeyleri görmenizi umuyoruz. Size aşırı miktarda paraya mal olacak bir şey yapmanız gerekmiyor, hayatlarının biraz daha iyi olmasını sağlamak için basit şeyler. İyi şanslar.

About admin

Check Also

25+ ideja što učiniti s ostacima špageta

Pizza, tjestenina i špageti … svi su omiljeni djeci. Jeste li izbrojali koliko ste puta …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *