Home / spavaća soba dekor / Bu Kış 2021’de En İyi Teklifler

Bu Kış 2021’de En İyi Teklifler

EMMA Yatak satışlarını beklemeli misiniz?

  • % 50’ye varan düşüşler bekleniyor
  • şu anda:% 40’a varan indirimler
  • satışlar 20 Ocak 2021’de başlıyor

Hepimiz şu anda konfor arıyoruz, mümkünse 2020’den daha fazla konfor. Bu yeni yıla başlamanın iyi bir yolu, evin farklı odalarını yeniden düşünmek ve tam olarak onları nasıl daha keyifli bir şekilde yaşayacağını bilmek.

Kışın yorganın altında daha çok vakit geçiririz ve kaliteli bir yatak her zaman iyi bir yatırımdır. Bununla birlikte, yatak takımları genellikle pahalıdır, bu nedenle, satışlar veya Kara Cuma gibi promosyon dönemlerinde üreticilerin tekliflerinden yararlanmanızı öneririz.

Bu makaleyi okuyorsanız, satış vesilesiyle, kış ve yaz vesilesiyle cazip indirimler sunan üretici EMMA Matelas’ı kesinlikle zaten tanıdığınız içindir.

EMMA Şilteler 2021 kış satışları için teklifler

EMMA yataklarda% 50’ye varan indirimler bekleniyor. 20 Ocak 2021 Çarşamba günü satışların başlamasından itibaren iyi planları aşağıda listeleyeceğiz.

Yaptığınız her satın alma işleminde olduğu gibi, ekibimiz araştırmanızı yapmanızı tavsiye ediyor. Burada, Homelisty’de elbette iyi tekliflerin seçimini yapıyoruz, ancak satışlar sırasında sunulan indirimlerin sizin için ilginç olup olmadığına karar vermelisiniz. Örneğin, bunları diğer promosyon dönemlerinde sunulan fiyatlarla karşılaştırabilirsiniz. Kara Cuma Emma Matelas.

Bir başka pratik ve faydalı ipucu, son birkaç ay ve hatta önceki yıllardaki satış ve promosyon duyurularını görmek için EMMA Matelas Facebook sayfasına göz atmaktır. Homelisty’de de kullandığımız bu teknik, bilginin “kaynakta” alınmasını mümkün kılıyor. İyi fırsatları listeleyen bazı siteler güncel olmayabilir … Üretici EMMA Matelas’ın, örneğin Fransız Günleri sırasında bile düzenli olarak teklifler sunduğunu fark edebiliriz.

EMMA Matelas’ta 2021 kış satışları ne zaman başlıyor?

Black Friday’den farklı olarak, satış dönemi hükümet tarafından düzenlenir. EMMA Matelas bu nedenle tarihten itibaren katılıyor resmi 20 Ocak 2021. Teklifler 16 Şubat 2021’de sona erecek. İndirimlerden yararlanmak için nispeten kısa bir dönem (ve bu yıl ertelendi).

EMMA şilte satın almak için satışa kadar beklemeli misiniz?

Bu makaleyi satışların başlamasından önce okursanız, üreticinin çeşitli ürünlerinde özellikle satış vesilesiyle iyi fırsatlar sunduğunu bilin. beyaz ay.

Şu anda, örneğin, Yatak Haftası,% 45’e varan indirimlerle (teklif 17 Ocak 2021’e kadar geçerlidir).

Satış sırasındaki EMMA yatakların fiyatı nedir?

EMMA yatak satın almak için satışlardan yararlanmanız gerekip gerekmediğine karar vermenize yardımcı olmanın en iyi yolu fiyatları takip etmektir!

satış öncesi fiyat satış sırasındaki fiyatlar
EMMA Original yatak 80 x 190 cm 289 € yukarı gelmek
EMMA Original yatak 80 x 200 cm 299 € yukarı gelmek
EMMA Original yatak 90 x 190 cm 309 € yukarı gelmek
EMMA Original yatak 90 x 200 cm 319 € yukarı gelmek
EMMA Original yatak 120 x 200 cm 389 € yukarı gelmek
EMMA Original yatak 140 x 190 cm 459 € yukarı gelmek
EMMA Original yatak 140 x 200 cm 469 € yukarı gelmek
EMMA Original yatak 160 x 190 cm 539 € yukarı gelmek
EMMA Original yatak 160 x 200 cm 549 € yukarı gelmek
EMMA Original yatak 180 x 200 cm 619 € yukarı gelmek
EMMA Original yatak 200 x 200 cm 659 € yukarı gelmek
2021 kış indirimleri öncesi / sırasında EMMA yataklarının fiyatı

EMMA Matelas geçen yıl satışlar için ne teklif etti?

Elbette, EMMA Matelas’ın bu yıl neler yapacağını garanti edemeyiz veya tahmin edemeyiz. Nispeten kesin bir fikir edinmek için, yıllar ve önceki baskılar için indirimlere bakmak mümkündür. 2020 yılında yaz satışlarında% 60’a varan indirimlerden yararlanmak mümkün oldu. Bu en “agresif” azalmaydı ve yalnızca EMMA Original yatağı etkiledi. Diğer modeller% 40’a kadar düştü.

Şiltenin boyutuna bağlı olarak küçültmelerin farklı olduğunu unutmayın. Geçen yıl Kara Cuma sırasında fark ettiğimiz şey buydu. Diğer ürünler de Emma Matelas’ta% 40’a kadar satışa sunuldu: yatak koruyucu, yatak çarşafları ve yastıklar.

Son olarak, üreticinin satış sırasında da tek seferlik teklifler sunabileceğini unutmayın. Örneğin 2018’de, promosyon kodu SALE20, tüm ürünlerde% 20 indirimden yararlanmanıza izin verdi.

EMMA şilteler

EMMA Original şilte modeldir temel en çok satılan. Ancak üretici, EMMA Matelas O2 adı altında başka bir model de sunuyor. Bu modelde promosyonlar daha nadirdir.

Yatak takımları dünyasında aşağıdaki gibi ürünler de vardır:

  • EMMA yastık
  • Yandı EMMA
  • EMMA Yatak Koruyucu
  • EMMA yorgan

Diğer iyi fırsatlar EMMA Şilteler

Artık EMMA Matelas’ın satışlar için iyi anlaşmalarını biliyorsunuz. Üretici, diğer promosyon dönemlerinde de indirimlere katılır. Ekibimiz, bir EMMA yatağı satın almak için en iyi zamanı seçmenize yardımcı olmak için bu ipuçlarını çözmekle ilgilenir.

About admin

Check Also

10 ideja za pokazati

Sanjate li o originalnoj kuhinji koju nećete pronaći kod prijatelja i susjeda? Nudimo vam nekoliko …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *