Home / spavaća soba dekor / Barack Obama Drake’in Biyografik Filmde Onu Oynamasını İstiyor

Barack Obama Drake’in Biyografik Filmde Onu Oynamasını İstiyor

Eski Başkan Barack Obama, Drake’in kendisini bir filmde oynayabileceğini söylüyor ve bu, Drizzy’nin hayallerinden birinin gerçekleşmeye sadece bir adım daha yaklaştığı anlamına geliyor: On yıl önce, 6 Tanrı, bunun “hedefi” olduğunu itiraf etti. 44. başkanı hayatıyla ilgili bir filmde oynadı.

Anılarının serbest bırakılmasından yeni çıktı, Vaat Edilen Ülke (17 Kasım Salı günkü yayından bu yana ilk haftasında rekor kıran 1,7 milyon kopya satan) Obama, Complex News’e katılarak yayının Chris “Speedy” Morman ile röportaj yaptı. Hızlı Morman ile 360. Sohbet sırasında Morman, eski POTUS’a Drake’in onu bir biyografik filmde oynatmak için “onay damgası” alıp almadığını sordu. Obama, Kanadalı rapçiyi kutsamış görünüyordu.

“Bunu söyleyeceğim — Drake istediği her şeyi yapabiliyor gibi görünüyor. Bu yetenekli, yetenekli bir kardeş ”diye eklemeden önce,” Zamanı gelirse ve hazırsa, bilirsiniz…, “bilerek bir gülümsemeyle. Ancak bu sadece Obama’nın görüşü değil. Görünüşe göre ailesi gemide olduğundan daha fazlası olacaktı.

Eski başkan, kızları Malia, 22 ve Sasha, 19’a atıfta bulunarak, “Daha da önemlisi, evimin onay damgasını taşıyor.”

Crown’un izniyle.

Obama’nın kutsaması, Degrassi Alum, birisinin filmdeki rolünü oynayabilmesi için 44. başkan hakkında bir film yapmasını istediğini açıkladı. Umarım birisi yakında Başkan Obama’nın hayatı hakkında bir film yapar çünkü onu oynayabilirim. 2010’da Paper dergisine verdiği demeçte hedef bu, ”dedi.

Rapçi, “Tüm adresleri izliyorum. Onu televizyonda her gördüğümde kanalı değiştirmem. Kesinlikle dikkat ediyorum ve sesinin tınısına kulak veriyorum. Beni tanıyan birine sorarsanız, izlenimlerde oldukça iyiyim. ” Umarım 10 yıl sonra, bu izlenim hala yerinde olur.

STYLECASTER’daki misyonumuz insanlara stil kazandırmaktır ve sadece bizim kadar seveceğinizi düşündüğümüz ürünleri öne çıkarıyoruz. Bu hikayedeki bir bağlantıya tıklayarak bir şey satın alırsanız, satıştan küçük bir komisyon alabileceğimizi lütfen unutmayın.

Yeni Eğlence Bülteni

About admin

Check Also

HipDot Clueless Collab odobren je od Cher Horowitz

Uvijek možemo računati da će nam HipDot donijeti istinski kultnu suradnju. Razmislite samo o kolekcijama …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *