Home / spavaća soba dekor / Ariana Grande Curtain Bangs Fotoğrafları: BTS Yeni Müzik Videosu

Ariana Grande Curtain Bangs Fotoğrafları: BTS Yeni Müzik Videosu

Bir saç trendi, Ariana Grande’nin bile denemesine yetecek kadar popüler olduğunda, bunun bir sonraki büyük şey olduğunu bilirsiniz. Herkesin, ünlülerin, etkileyicilerin ve sıradan insanların hepsinin 70’lerden ilham alan patlamalara sahip olduğunu hissediyor. Görünüşe göre pop başlangıcını bu listeye ekleyebilirsin. Grande, sadece bir günde altı milyondan fazla beğeni toplayan bir Instagram fotoğrafında perde patlamalarını gösterdi. Bu onun için neredeyse bir rekor.

Grande’nin saçı, saçlarını kırmızıya boyayarak zarar gördüğünü açıkladığından beri yıllardır önemli bir konu. Muzaffer on yıl önce. Sahte at kuyruğu kullanması gerektiğini hissetti. O zamandan beri, perukların arkasında neler olup bittiğine dair nadir görülen anlar gördük, arada bir doğal olarak kıvırcık saçlarını görmeye başladık.

Bu yeni uzun, perde tarzı patlamaların da sahte olup olmadığından emin değiliz ama her iki durumda da cehennem kadar şıklar. Başlığından yola çıkarak, “34 + 35” banger için yaptığı müzik videosunun perde arkasında olduğu görülüyor ve bekleyemeyiz.

Perde patlamaları 70’lere bir gerileme gibi gelse de, özellikle diğer katmanlarla birlikte çevrildiklerinde, stil aynı zamanda son derece 2007 hissediyor. Tüm saç trendlerinin geri döndüğünü ve geri geldiğini size gösterecek. Onları kendiniz denemek istiyorsanız, kuaförünüze saç tipinize ve yüz şeklinize göre patlamaların ne kadar sürmesi gerektiğini sorun. Biraz daha az bakım gerektirmek istiyorsanız, her zaman önde daha kısa olan bazı uzun katmanları tercih edebilirsiniz. Her iki şekilde de trendin içinde olacaksınız.

About admin

Check Also

Najbolje traperice za podizanje stražnjice 2021: Traperice koje laskaju figurama za vašu propalicu

Pomaknite se da biste vidjeli više slika Ako ste poput nas, traperice su osnovni ormar …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *