Home / uređenje dnevnog boravka / Aralık Denemeleri – Kışlık Montlar, Jogger’lar ve Huni Yaka Tişörtü

Aralık Denemeleri – Kışlık Montlar, Jogger’lar ve Huni Yaka Tişörtü

Geri bildirimlerinize dayanarak, Hikayeler denemelerimin blogda kalıcı bir yuva oluşturduğunu görmek istersiniz. Bunu yapmaktan çok mutluyum! Her ay en iyi denemelerimi sizinle böyle bir toparlama gönderisinde paylaşacağım. Her bir görünümü / parçayı paylaşacağım ve düşüncelerimi yazacağım. Bunlara her zaman geri dönebilir ve satın almaya gittiğinizde veya araştırma yapmanız gerektiğinde bunlara başvurabilirsiniz.

Bernardo Ceket xs (tam kıyafet ayrıntıları buraya) – Bu ceket Aralık 2019’a ait, ancak stokta geri geldi, bu yüzden tekrar bir deneme yaptım. Bu benim en sevdiğim paltolardan biridir. En gurur verici değil, ancak o soğuk rüzgarlı günler için işlevsel ve harika. Beni uzun süredir takip ediyorsan, Bernardo dış giyimini sevdiğimi biliyorsun. Tüm zamanların en güzel puffer paltolarından bazılarını yapıyorlar. Bu küçük olmasa da, uzunluğu umursamıyorum ve aslında oldukça iyi uyuyor. İnce bir bele, altta yürümeye yardımcı olmak için fermuarlara sahip ve hafif ama yine de sıcak. Unutulmaması gereken bir şey – dar bir bele sahip olduğu için, ceket fermuarları açıldığında, alt kısım biraz parlıyor. Aldırmıyorum, ama yine not edilecek bir şey

Abercrombie Kısa Puffer xs (tam kıyafet ayrıntıları buraya) – Bu ceket, aşağıdaki ile aynı ceket, sadece orta uzunlukta – iyi ağırlık, yün astarlı ve süper sıcak. Uzunluğunu sevdiğimi sanıyordum, ama bir kez sıkıştırdığımda, tam kalçalarıma oturduğu için yürümeyi zorlaştırıyor. Ama boyutlandırmam gerek, bu yüzden bunun yardımcı olup olmayacağını merak ediyorum. Genelde paltolarımı fermuarlamıyorum, bu yüzden teknik olarak bunun bir sorun olacağını düşünmüyorum, ama bu sadece not edilmesi gereken bir şey. Omuzlarda ve kollarda küçüktür.

Abercrombie Maxi Puffer minyon xs (tam kıyafet detayları buraya) – Bu ceketi geçen yıl denedim ve bende Bernardo maxi ceketim olduğu için tutmayı bırakmadım, ancak bu yıl minyon bedenle geldiğini gördüm. Küçük x’lere sadece denemek için sipariş verdim ve uyum harika. Omuzlarda biraz rahat çalıştığını bile söyleyebilirim, bu yüzden minyon küçüğe kadar boyutlandırırım. Bu ceket onların en sıcak ceketidir ve gerçekten çok sıcaktır. Birkaç okuyucum bana, paltoya sahip olduklarını ve soğuk kışları için yeterince sıcak olduğunu söyleyerek bana mesaj attı. Ceplerinde bile polar astarlıdır ve oldukça ağırdır. Bu harika bir ceket ve harika bir fiyata.

Muz Cumhuriyeti Sherpa Ceket minyon xs (tam kıyafet detayları buraya) – Başlangıçta Brooklyn Blonde’dan Helena’da bunun gibi kısa bir sherpa ceket gördüm ve rahat giyimle görünme şeklini sevdim. Bu harika uyuyor ve aynı zamanda sıcak. Şu anda donduğu için giyme şansım olmadı, ama umarım bu sonbahar / ilkbahar için bir elyaf olur. Ben de rengi gerçekten seviyorum!

Zella Jogger’lar xxs (tam kıyafet ayrıntıları buraya) – Bunlar minyon dostudur! Bunu haykırmak istiyorum çünkü Zella en sevdiğim atletik markalardan biri ve jogger’ları nadiren minyon dostu. Bunlar daha çok atletik bir koşucu ama süper rahat. İstediğim kadar yüksek belli değiller ama yine de ve çok rahat jogging yapan seçenek.

Zella Huni Boyun beyaz xs, gri xxs (tüm kıyafet detayları buraya) – Ben kışın balıkçı yaka kazaklardan yanayım. Tozluklarımı ve dış giyimimi kazaklarla eşleştirmek yerine bu balıkçı yaka tişörtülere uzanıyorum. Başlangıçta nervürlü detay ve huni boynu nedeniyle bunlara çekildim. Beyaz gelmesini de seviyorum. Yine de büyük koşuyorlar. Xx’ler bana en iyi uyuyor.

Birkaç okuyucu paylaştı Zella kızlarının çok benzer seçenek sevgili küçükler için. Bunun nasıl uyduğundan emin değilim, ancak kontrol etmeye değer olabilir çünkü yukarıda belirtildiği gibi, giydiğim elbise büyük.

Topshop Borg Ceket minyon xs (tam kıyafet detayları buraya) – Başlangıçta Madewell sherpa gömlek ceketi sipariş ettim ama bu çok büyüktü. Bu Borg ceketini Topshop’tan minyon olarak gördüm ve hemen sipariş ettim. Biraz büyük ve kabarık, ama onu seviyorum. Omuzlar ve kol uzunluğu harika ve aşırı uzun değil. Bu stili kot pantolon ve patik ile seviyorum.


POSTA ALIN

About admin

Check Also

Kraljičin gambit – 5 zadivljujućih interijera sa seta

Jedna stvar za koju nisam mislio da će me zapanjiti kad smo nedavno gledali Queen’s …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *