Home / spavaća soba dekor / Amazon’da En İyi Creme de La Mer Dupe 2020

Amazon’da En İyi Creme de La Mer Dupe 2020

Daha Fazla Görüntü Görmek İçin Kaydırın

Creme de La Mer’i kullanmamış veya en azından adını düşürmüş bir cilt bakımı gurusu bulmakta zorlanacaksınız. Çok beğenilen nemlendirici, cildi iyileştirme ve nemlendirme yeteneğiyle tanınan ünlülerin favorisidir. Öyle ki, kendi kavanozlarını alamayanlar o kadar ileri gidecek. alternatifleri izlemek. Ama nihayetinde, lüks markanın tescilli “mucize suyu”, kızarıklığın ve diğer iltihap belirtilerinin görünümünü yatıştırmaya yardımcı olan güçlü bir tahriş önleyici madde kopyası yoktur.

Ürünün etkinliği tartışılmasa da, genellikle dik fiyat etiketi. Peki bu ürün neden bu kadar pahalı? Vancouver Adası açıklarında yılda iki kez yosun hasadı ile başlar. Deniz Yosunu, kremadaki yıldız bileşenidir ve süreç, belirli atımlı ışık kullanarak yosunun aylarca fermente edilmesini içerir.

Olurken yapar bir miktar all-star malzemesi içeriyorsa, şüphesiz marka prestijini de ödüyorsunuz. Aslında, La Mer, 95 $ + fiyat etiketi hakkında iki kez düşünmeden düzenli olarak mutlu bir şekilde satın alan milyonlarca sadık takipçiyi bir araya getirdi.

Ancak, bu kült klasiğe büyük paralar bırakmaya istekli değilseniz, La Mer’in cilt bakımı tekliflerine rakip olabilecek, ancak yüksek maliyetli olmayan çarpıcı bir şekilde benzer bir ürün bulduk. Mario Badescu’nun şaşırtıcı cilt bakım ürünleri serisini hiç şüphesiz duymuşsunuzdur ve Yosun Gece Kremi, La Mer’e sadece 22 dolarlık bir fiyatla rakip olur.

Bu hikaye ilk olarak tarihinde yayınlandı Spy.com. Bu e-ticaret içeriğidir. Bu hikayedeki bir bağlantıya tıklayarak bir şey satın alırsanız, satıştan küçük bir komisyon alabiliriz.

STYLECASTER |  La Mer'e Uygun Fiyatlı Alternatifler |  Mario Badescu Seaweed Gece Kremi

Mario Badescu.

Mario Badescu Seaweed Gece Kremi

Mario Badescu’nun Yosun Gece Kremi uyurken cildi nemlendirir. Elastin, kolajen ve hyaluronik asit susuz kalmış cildi besler ve tahrişi yatıştırır. Ana bileşen olan mesane sargısı, gece boyunca pürüzsüz, nemli, daha genç görünen bir cilt elde etmek için cildi yumuşatıp besleyen bir deniz yosunu türüdür.

About admin

Check Also

101 način stiliziranja i ukrašavanja složenih ladica

Složene ladice su uređenje doma morati imati. Pomoću njih možete postaviti ton za praznike i …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *