Home / kućni dekor / 4 Malzemeyle Tatil Temalı Köpek Davranışı Yapmaya Çalıştım

4 Malzemeyle Tatil Temalı Köpek Davranışı Yapmaya Çalıştım

Pişirmeyi seviyorum ve evcil hayvanlarımı seviyorum, bu yüzden evcil hayvanlarım için pasta yapmaktan zevk alabileceğim bir bakıma mantıklı… değil mi?

Elbette! Ama aynı zamanda oldukça basit şeyleri pişirmeyi de seviyorum ve ilk kez yeni bir şeyler pişirmeye çalışacaksam, çok fazla gerektirmeyen sağlam bir tarif bulmam gerektiğini biliyordum. Girin: bunlar ev yapımı fıstık ezmeli köpek ikramları bu sadece dört bileşen gerektirir.

Tedaviyi yapmak için 11 yaşındaki çocuğumun yardımına başvurdum ama ilk denememiz bombalandı çünkü farkında değildim Kurabiye kalıbı gereksiz yere kullanımı zordur.


Benim gibi, hamurunuzu kolayca açabileceğinizi, şekilleri kesebileceğinizi ve kurabiyelerinizi fırına atabileceğinizi ve bunların tanınmaz damlalara dönüşmeyeceklerini varsaydınız … peki, benim gibi, yanıldığınızı keşfedeceksiniz.

İlk başarısızlığımızın ardından, hamurunuzu karıştırdıktan sonra bir saat buzdolabında soğutmanın, kurabiyelerinizin güzel ve düzenli görünmesini sağlamanın anahtarı olduğunu öğrendim. Ve böylece sunuyorum: bu süper kolay tatil temalı köpek, üç köpeğimin de kesinlikle sevdiği ödüller!

Dediğim gibi, bu tarif sadece dört malzemeyi gerektirir:

  • 2/3 su bardağı kabak püresi
  • 1/4 su bardağı fıstık ezmesi
  • 2 büyük yumurta
  • 2 1 / 2-3 su bardağı un

Evimizde fıstık alerjimiz var, ben de ayçiçeği tereyağı kullandım. İyi çalıştı! Kabak ve ayçiçek yağı miktarını da ikiye katladım.

tatil temalı köpek ikramları

İlk adımınız, balkabağınızı, fıstık ezmesini ve yumurtalarınızı mikserinize eklemek olacaktır. Tarif, mikserinizde bir kürek kullanmaya teşvik ediyor, ancak bir kürek ataşmanım yok, bu yüzden birlikte geleni kullandım. İyiydi, ama sonunda her şeyi bir kaşıkla karıştırdım. Bundan sonra, ununuzu karışıma yavaş yavaş, her seferinde bir fincan kadar eklersiniz. Karışımınız çok yapışkan ise biraz daha un eklemeniz gerekebilir.

tatil temalı köpek ikramları

İşte hem köpeğinizin hem de insan kurabiyelerinizin güzel görünmesini sağlamaya yardımcı olacak önemli adım: Hamurunuzu yaklaşık bir saat buzdolabına koyun ve karıştırdıktan sonra soğumaya bırakın, ancak açmadan önce. Yapışmasını önlemek için kasenin dibine biraz un attım ve işe yaradı. Hamuru çıkarmadan önce yaklaşık 10 dakikanız olduğunda fırınınızı 350 dereceye ısıtın.

tatil temalı köpek ikramları

Saat dolduğunda kaseyi buzdolabından çıkarın. Hamuru 1/4 kalınlığa gelene kadar açın ve ardından şekillerinizi kesin. Hamuru tercih ettiğim kalınlığa getirmek için rulo (un sürülmüş) ve ellerim arasında geçiş yaptım. Şekillerinizi kestikten sonra bir tabağa koyun ve ardından 5 dakika daha buzdolabına koyun.

tatil temalı köpek ikramları

Hamur ikinci kez soğumayı bitirdiğinde, devam edin ve ikramlarınızı bir fırın tepsisine yerleştirin ve 20 dakika veya altın rengi olana kadar geri bırakın. Bunun ne zaman olduğunu gerçekten bilmek zor olabilir, çünkü hamur zaten oldukça altın-kahverengi … ama yirmi dakika (ya da öylesine!) Hile yapmalı.

Bundan sonra, ikramlarınızın tamamen soğumasını bekleyin ve ardından onları köpeklerinizle paylaşın!

About admin

Check Also

Rustikalna francuska seoska kuća sa suvremenim štihom u Kaliforniji

Ovu izvrsnu rustikalnu francusku seosku kuću dizajnirao je Fergus Garber arhitekti, smješten u Woodsideu, gradu …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *