Home / spavaća soba dekor / 30 Kasım 2020’de Penumbral Ay Tutulması: Gölgenizi Keşfedin

30 Kasım 2020’de Penumbral Ay Tutulması: Gölgenizi Keşfedin

Ürpertici müziği başlatın, bir tutulma geliyor! 30 Kasım’da Penumbral Ay Tutulması ile bu yıl üçüncü ve son kez tutulma sezonuna resmi olarak gireceğiz. Tutulma sezonu vahiylerin, başlangıçların, sonuçların ve değişikliklerin zamanıdır ve bu da farklı olmayacak. Etkili iletişim dersi alacağız ve İnançlarımızı sorgulama şansı (şanslıyız!)

Önce biraz astronomiyi gözden geçirelim. Dolunay veya ay tutulması, ayın en dolu fazda olduğu ve dünyanın gölgesinin güneşin ışığını engellediği dönemi ifade eder. Eski uygarlıklar bu fenomeni gökyüzünde gördüklerinde, normalde büyük bir alarma neden oldu ve büyük, geniş kapsamlı toplumsal değişimleri veya değişiklikleri müjdeledi.

Astrolojik olarak, dolunay ay tutulmasını gözden geçirme şansı olarak düşünün. Bir ay tutulması, gölgelerimizi daha iyi anlamamıza ve gücümüze adım atmamıza yardımcı olmaya kararlı, süper değişmiş bir dolunay gibi davranır. Bunu, ilerlememize engel olabilecek her şeyi açığa çıkararak yapar. Temel olarak, kendi yolumuzdan çıkmamıza yardımcı olur!

Bu kontrol, son altı ayı gözden geçirmek ve ilerlememizi değerlendirmek için hepimize toplu bir an verir. Amacınızla olduğundan daha yakın mısınız yoksa daha mı uzaktasınız? Rotadan sapmışsanız, rota düzeltmesi gerekli olacaktır. Bir tutulma, gölgelerdeki ışık görevi görebilir ve bu gezegene neyi başarmaya geldiğinizi size hatırlatır.

Bir tutulma, gölgelerdeki ışık görevi görebilir ve bu gezegene neyi başarmaya geldiğinizi size hatırlatır.

Dahası, bu dolunay ve ay tutulması İkizler burcunda, bu da verimli ve doğru bir şekilde iletişim kurma yeteneğimizi aydınlatacağı anlamına geliyor. Tüm dolunay ve ay tutulmalarında olduğu gibi, bu da Yay burcundaki güneşe doğrudan karşıdır. Yay burcunun enerjisi, özgürlük, keşif ve inanç sistemlerimizin incelenmesini gerektirir. Bu enerjilerin birleşimi bizi gerçekten ihtiyaçlarımızla temasa geçmeye, inançlarımızı gerçekleri kullanarak değerlendirmeye itecek ve yapmayı özlediğimiz değişiklikleri teşvik etmek için daha etkili iletişim kuruyoruz. Kendimizin değersiz olduğuna inandığımız kısımlarını ortaya çıkarmaya, sonra onları aydınlatmaya çağırılıyoruz.

Artık bu büyülü tutulma hakkında her şeyi bildiğinize göre, muhtemelen bu enerjiyi nasıl büyütebileceğinizi merak ediyorsunuz. İlk olarak, dolunayların ve ay tutulmalarının bir tepki değil, düşünme zamanı olduğunu unutmayın. Onların enerjisi, biraz ışığa ihtiyaç duyan kısımlarınızı görmenize ve anlamanıza izin vermekle ilgilidir. Bunda ustalaşmak, o kısımlarınıza sevgi getirmek ve onları bütün kalbinizle kabul etmektir, tıpkı son zamanlarda kötü davranışlarda bulunan bir çocuğu kabul ettiğiniz gibi. Kendine muhtaç olan tarafını mı bırakıyorsun? Ya da kıskançlık ya da gurur duyan yanınız?

Gördüyseniz, bir adım geri atın ve bu istenmeyen duyguların nereden geldiğini anlamaya çalışın. Çocukluğunuzda aynı duyguların ortaya çıktığı zamanlar oldu mu? Öyleyse, bu deneyimleri yeniden hayal edin ve onları sevgi ile doldurun. Küçük benliğinizi kucaklayın, onlara anladığınızı söyleyin ve bu duyguların gitmesine izin verin. Bu tutulmanın enerjisinin yüzeye çektiği parçalarınızı besleyin. Onlara enerjinizi inkar etmeyin, çünkü bu onları yalnızca gölgelere geri itecektir ve bir sonraki tutulma gerçekleştiğinde daha güçlü ve tehlikeli bir şekilde geri dönebilirler.

Gerçeğinizi ruhunuzu onurlandıracak şekilde iletmek için bu tutulmanın enerjisini kullanın– gölgeler ve hepsi.

About admin

Check Also

HipDot Clueless Collab odobren je od Cher Horowitz

Uvijek možemo računati da će nam HipDot donijeti istinski kultnu suradnju. Razmislite samo o kolekcijama …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *