Home / spavaća soba dekor / 2021’de gerçek iyi fırsatlar nerede bulunur?

2021’de gerçek iyi fırsatlar nerede bulunur?

Kara Cuma fırsatlarını kaçırdınız ve satışları beklemek istemiyor musunuz? Beyaz Ay farklı markaların promosyonlarından yararlanarak nevresim ve nevresimlerinizi yenileme fırsatı. Çözdüğünüz sürece, çünkü çok sayıda teklif var. HOMELISTY ekibi bununla ilgilenir ve size bu güncellenmiş listeyi o anın en iyi teklifleriyle sunar.

Beyaz Ay: kısaca

  • gidebilecek indirimler 50’ye kadar%
  • indirim ev tekstiliama aynı zamanda yatak, kanepeler ve hattaev Aletleri (çamaşır bakımı)
  • ipuçlarını paylaş Yorumda 👋

1 – La Redoute’da Beyaz Ay

Masa örtülerinden bebek yatak çarşafları dahil tekstil dekorasyonuna kadar La Redoute web sitesinde birçok teklif bulacaksınız. Marka, Beyaz Ay için indirimler sunuyor, ancak fark ettiğimiz şey, indirimlerin yılın geri kalanında da, genellikle bir defaya mahsus flaş satışlarla sunulması.

2 – Amazon’da Beyaz Ay

Amazon, şilteler, yaylar, yorganlar, yastıklar ve hatta perdelerde fırsatlar ve harika fırsatlar sunmak için yeni yılı beklemiyor. Operasyon 12 Aralık 2020-11 Şubat 2021 tarihleri ​​arasında yayında.

3 – Darty’de Beyaz Ay

Darty ayrıca teklifleri önceden başlatır. Özellikle Fransız yatak takımlarında% 50’ye varan indirimler var. Marka ayrıca büyük veya küçük ev aletleri ve özellikle çamaşır bakımı ile ilgili her şey için iyi fırsatlar sunuyor.

4 – Cdiscount’ta Beyaz Ay

Cdiscount hala satışta görünen markalardan biri … Site şu anda Beyaz Ay için indirimleri bir araya getirmek için özel bir operasyon sunuyor, yıkama, kurutma ve ütülemede% 50’ye varan indirimler ve% 64’e varan özel indirimler yatak çarşafları ve yatak takımlarında. Teklifler, DODO, Bleu Câlin, Abeil, Bultex, Candy, Rowenta gibi markalarla ilgili…

5 – Carré Blanc’da Beyaz Ay

Özel marka Carré Blanc ev tekstili, 19 Ocak 2021’e kadar% 30’a varan indirimlerden yararlanıyor. Farklı koleksiyonlar (yetişkinler ve çocuklar), yorganlar, yastıklar, keten banyosu hakkında bazı ilginç ipuçları gördük. Unutmayın, eve teslimat 100 € ‘dan ücretsiz.

6 – Zôdio’da Beyaz Ay

Beyaz Ay için daha ucuz “ucuz”. Zôdio indirim zinciri 26 Aralık’tan itibaren% 30’a varan indirimler sunuyor. Programda yaklaşık yüz indirimli ürün (askılar, yastıklar, çamaşır sepetleri vb.).

Beyaz Ay?

“Beyaz” ile, çarşaflar. Perakendeciler, yorganlarda, çarşaflarda, nevresim takımlarında, havlularda vb. İndirimler ve indirimler sunmak için Ocak ayından yararlanmaya alışkındır. Ayrıca Beyaz Ay vesilesiyle giderek daha fazla mağazanın kanepelerde indirim sunduğunu da fark ediyoruz. . Her şey indirgeme bahanesi! Çoğu promosyon işleminde olduğu gibi, bu elbette, yıl sonu tatillerinin hemen ardından mağazalarda satışları artırmak için tamamen ticari bir icattır. Mois du Blanc’ın kökeninde, Bon Marché’den Aristide Boucicaut’u buluyoruz.

Beyaz Ay 2021 tarihleri ​​nelerdir?

Satışların aksine Mois du Blanc’ın resmi tarihleri ​​yok. Her marka farklı tarihlerde özel ürünler sunar. En iyi fırsatlar genellikle mantıklı olarak Ocak ayında mevcuttur.

Katılan markalar neler?

Carré Blanc gibi nevresim ve ev tekstili konusunda uzmanlaşmış perakendeciler, Darty, Cdiscount veya La Redoute gibi genel mağazaların yanı sıra Mois du Blanc’a mantıklı bir şekilde katılıyor. Bu mağazaların ev aletleri, kanepeler, şilteler konusunda da teklif verme imkanı …

Gerçekten buna değer mi?

Tüm promosyon operasyonlarında olduğu gibi, Ocak’tan Aralık’a kadar, ilk ipucumuz çok ilginç görünebilecek tekliflere acele etmemektir. Tekrarlıyoruz, harp etmeye devam ediyoruz, ama bu önemli! Mois du Blanc için indirim sunan markaların çoğunun yıl boyunca promosyonlar (bazen daha ilginç) sunduğunu görebiliyoruz. Yani evet, Ocak ayında çarşaflarınızı gerçekten değiştirmeniz gerektiği sürece Beyaz Ay indirimleri buna değebilir!

Aşağıdaki teklifleri tavsiye ettiğimizi unutmayın: Kara Cuma şiltelerde veya ev aletlerinde, genel olarak indirimler daha ilginç.

Beyaz Ay tekliflerinden yararlanacak mısınız? Bize yorumlarda anlatın 👋

Ronan

About admin

Check Also

Najbolje traperice za podizanje stražnjice 2021: Traperice koje laskaju figurama za vašu propalicu

Pomaknite se da biste vidjeli više slika Ako ste poput nas, traperice su osnovni ormar …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *