Home / spavaća soba dekor / 2021 Takı Trendleri: Bu Zincirleri ve Bilezikleri En Kısa Zamanda Şekillendirmeye Başlayın

2021 Takı Trendleri: Bu Zincirleri ve Bilezikleri En Kısa Zamanda Şekillendirmeye Başlayın

Daha Fazla Görüntü Görmek İçin Kaydırın

Bunu ilk kez söylemiyorum, bu yüzden henüz dikkat etmediyseniz, not alın: 2021, aşırı erişim yılı olacak. Korkmayın, bunu iyi bir şekilde söylüyorum ve en iyi 2021 mücevher trendleri bunun kanıtıdır. 2020’nin çoğunda ter ve terlikler içinde kaldıktan ve uzandıktan sonra, çoğumuz yeni yılda, sosyal olarak mesafeli olsak ve maskelerimizi taksak bile, yeni yılda dokuzlar için giyinmeye hazırız. Biz ne zaman yapmak halkın içine çıkın, elimizden gelenin en iyisini yapmak istiyoruz!

Evdeyken dünyanın yeniden başlamasını beklerken satın aldığın tüm küpeleri ve kolyeleri biliyor musun? Şanslısınız çünkü 2020’nin mücevher trendlerinin çoğu yeni yıla kayıyor. Onları takma şansımız olmadı ve cehennemde boşa gitmelerine izin vermemiz mümkün değil! 2020’nin gümüşten üstünlük sağlayan altın yılı olacağından emindim, ancak bu 2021 gerçeği olacak gibi görünüyor çünkü ben hala Instagram’ın her yerinde altın zincirler görmek. Bayanlar, gümüş gelecek! Katmanlı olun!

Gümüşün yanı sıra inciler de trend olmaya devam edecek, ancak daha eşsiz, tatlı su şekilleri ve havalı mücevher siluetleri en çok arzu edilenler olacak. Mükemmel yuvarlak incilere ve klasik şeritli kolyelere veda edin! Eğer sen vardır Her şey klasiklerle ilgili olsa da, kolye kolyelerin ve cazibeli bilekliklerin içinde olduğunu bilmekten mutluluk duyacaksınız ve kişisel olarak ikisini de sallamaya hazırım. Belki aynı zamanda bile. Maksimalizm, millet!

Son olarak, güzel boncuklar ince, düz ve nötrden büyük, cesur ve yuvarlaka kadar her yerde olacak. Doğru millet – kol şekerini geri getiriyoruz. Yukarıda belirtildiği gibi en iyi 2021 mücevher trendleri için okumaya devam edin ve hala alışveriş yapmak istiyorsanız, aşağıdaki seçenekleri sepetinize eklemeyi düşünün.

STYLECASTER’daki misyonumuz insanlara stil kazandırmaktır ve sadece bizim kadar seveceğinizi düşündüğümüz ürünleri öne çıkarıyoruz. Bu hikayedeki bir bağlantıya tıklayarak bir şey satın alırsanız, satıştan küçük bir komisyon alabileceğimizi lütfen unutmayın.

STYLECASTER |  2021 takı trendleri

Mejuri’nin izniyle.

Gümüş

Modanın devam ettirdiği ve toplumun kabul etmeyi reddettiği trend bu, ancak yemin ederim 2021’de hepimiz Gümüş Ekip olacağız. Sevsek de sevmesek de. Üzgünüm altın zincirler, ama bir adım geri atıp gümüşi kız kardeşlerinizin bu Mejuri küpeleri!) parlamak.

STYLECASTER |  2021 takı trendleri

Shashi’nin izniyle.

Henüz tam bir gümüş estetiğine bağlanamıyorsanız, metalleri karıştırarak yolunuzu kolaylaştırın. Küçük başla basit gümüş yüzük Altın bantlarınızla birlikte giyilir ve yavaş ama emin adımlarla hayran olursunuz.

STYLECASTER |  2021 takı trendleri

Shashi’nin izniyle.

Boncuk

Soğanlıdan sahile, boncuklu küpeler, kolyeler ve bilezikler 2021’de gösteriyi çalmaya hazırlanıyor. Bu güzel gökkuşağı, turkuaz ve altın boncuklu bilezikler tamamen katmanlama temelleridir.

STYLECASTER |  2021 takı trendleri

Panacea’nın izniyle.

Kol şekerinin bir şey olduğunu hatırlıyor musun? Geri döndü bebeğim ve boncuklu tıknaz setler bu taş ikilisi Panacea’dan havalı bir kız grubunun küratörlüğünü yapmak için olmazsa olmazlar.

Kolye ve Takılar

STYLECASTER |  2021 takı trendleri

Missoma’nın izniyle.

Kolye kolye ve çekicilik bilezik 2020’de büyük olması gerekiyordu, ancak kimse gerçekten evden çıkmadığı için geçen yıla ait birçok aksesuar trendi 2021’e dönüyor. Şahsen ben bunun için her şeyim var

STYLECASTER |  takı trendleri 2021

Maison İrem’in izniyle.

Kişiselleştirilmiş kolyelerin özellikle büyük bir hayranıyım; buna lise hazırlık günlerimden kalan bir tutku diyorum, tek istediğim asetat monogram kolyeydi. Bu Maison İrem Gotik İlk Kolye çok, çok daha havalı bir yükseltmedir.

İnciler

STYLECASTER |  2021 takı trendleri

Shashi’nin izniyle.

İnciler bir süredir içeride, ancak klasik ipi atlayın ve daha benzersiz stiller seçin. Parçanın kendisi gibi bir ifade olup olmadığı bu Shashi kolyeveya incinin şekli (tatlı su> mükemmel şekilde yuvarlak!), incilerinizi yeni bir şekilde oynayın ve bu klasik görünüme yeniden aşık olun.

STYLECASTER |  2021 takı trendleri

Theia Jewelry’in izniyle.

Gerçekten yuvarlak, mükemmel bir inci tercih ediyorsanız ve basit saplamalardan en az utangaç olun. Daha benzersiz bir damla küpeye gidin, örneğin bu çift Theia Jewelry tarafından.

StyleCaster haber bülteni

About admin

Check Also

10 savjeta za uštedu na iznajmljivanju automobila u inozemstvu

Planirate li sljedeći odmor u nekoj inozemnoj zemlji? Ako da, možda tražite ponude najma automobila …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *