Home / spavaća soba dekor / 2020’nin En İyi Siber Pazartesi İndirimleri: Moda, Güzellik, Ev ve Daha Fazlasında Fırsatlar

2020’nin En İyi Siber Pazartesi İndirimleri: Moda, Güzellik, Ev ve Daha Fazlasında Fırsatlar

Daha Fazla Görüntü Görmek İçin Kaydırın

Artık Şükran Günü resmi olarak tüm hızıyla devam ettiğine göre, şimdiden tatil alışverişi (ve tatil tasarrufu) sezonuna girdiğimizi söyleyebiliriz. Birçok Kara Cuma ve Siber Pazartesi satışları halihazırda yayında ve alışveriş yapılabilir durumda, ancak birçok perakendeci ve en çok satan marka, Siber Pazartesi gününe kadar hafta boyunca anlaşmalar yayınlamaya devam edecek. 2020, tüm cephelerde iptallerle dolu garip bir yıl oldu, ancak emin olun, Siber Pazartesi indirimli alışveriş bu yıl için hala devam ediyor ve ay boyunca daha fazla pazarlık ve promosyonun devam etmesini bekliyoruz.

Amazon, Holiday Dash Deals satış etkinliğinin başlatılmasıyla bu ayın başında tasarruf sezonunu başlattı ve Walmart ve Target gibi diğer birçok kitlesel perakendeci, tüm ay boyunca sürmesi planlanan Black Friday anlaşmalarının başlarında teklif etti. Şükran Günü sonrası alışveriş stratejinizi vaktinden önce planlamak veya stoklar tükenmeden erken fırsatlardan yararlanmayı tercih etmek istiyorsanız, Kasım ayının geri kalanında en iyi fırsatları puanlamak için topladık. Her zaman olduğu gibi, bu sayfaya yer işareti koymanızı öneririz, çünkü yeni bilgiler ve fırsatlar geldikçe onu günlük olarak güncelleyeceğiz. İyi alışverişler!

STYLECASTER’daki misyonumuz insanlara stil kazandırmaktır ve sadece bizim kadar seveceğinizi düşündüğümüz ürünleri öne çıkarıyoruz. Bu hikayedeki bir bağlantıya tıklayarak bir şey satın alırsanız, satıştan küçük bir komisyon alabileceğimizi lütfen unutmayın.

STYLECASTER | Siber Pazartesi Satışları 2020

Lele Sadoughi’nin izniyle.

Lele Sadoughi

27 Kasım Perşembe gününden 30 Kasım Pazartesi gününe kadar 65 $ üzerindeki siparişlerde yüzde 15, 200 $ ve üzeri siparişlerde yüzde 20, 500 $ ve üzeri siparişlerde yüzde 25 ve 750 $ ve üzeri siparişlerde yüzde 30 indirim alın. Ve şu andan itibaren Noel gününe kadar her Cuma günü, marka belirli stillerde “Happy Hour” özellerine ev sahipliği yapacak.

STYLECASTER | Siber Pazartesi 2020 İndirimi

Sonix’in izniyle.

Sonix

Bu yıl Sonix, en çok satan ürünlerinde (telefon kılıfları dahil!) Fırsatlarla dolu cömert bir Siber Satış sunuyor. 26 Kasım’dan 30 Kasım’a kadar site genelinde yüzde 25 indirim sunuyorlar ve her zaman olduğu gibi 40 ABD dolarının üzerindeki siparişlerde ücretsiz kargoya sahip olacaklar.

STYLECASTER | Siber Pazartesi Satışları 2020

Alchemie-Forever’ın izniyle.

Simya Sonsuza Kadar

25 Kasım’dan 1 Aralık’a kadar, temiz güzellik markası Alchemie-Forever, ödeme sırasında girilen F & F2020 koduyla site genelinde yüzde 30 indirim sunacak.

STYLECASTER | Siber Pazartesi 2020

Aldo Shoes’un izniyle.

Aldo Ayakkabı

Şu andan itibaren 30 Kasım’a kadar, tüm satış stillerinde yüzde 50’ye varan indirim ve normal fiyatlı stillerde yüzde 20 indirim alın.

STYLECASTER | Siber Pazartesi Satışları 2020

Missguided’in izniyle.

Yanlış yönlendirilmiş

Missguided bu yıl tüm ay boyunca yüksek Cyber ​​indirimleri sunuyor. 26 Kasım – 27 Kasım Perşembe günleri, her şeyde yüzde 60 indirim ve ayrıca give10 (Perşembe) ve bff10 (Cuma ödeme sırasında) koduyla Şükran Günü seçimlerinden yüzde 10 indirim teklif edecekler. 30 Kasım’da (Siber Pazartesi), ödeme sırasında site genelinde yüzde 60 ve siber 10 koduyla belirli Siber seçimlerden yüzde 10 ek indirim alın.

STYLECASTER | Siber Pazartesi İndirimi 2020

Morphe’un izniyle.

Morphe

26 Kasım’dan 29 Kasım’a kadar, ödeme sırasında FAB40 kodunu girerek yüzde 40 (neredeyse) her şeyin yerinde alın. 30 Kasım’da, CYBER30 kodunu kullanarak site genelinde yüzde 30 indirim kazanın ve 30 ABD dolarının üzerindeki tüm siparişlerde ücretsiz kargo kazanın.

STYLECASTER | Siber Pazartesi Satışları 2020

PopSockets’in izniyle.

PopSockets

PopSockets, Black Friday (27 Kasım) ve Cyber ​​Monday (30 Kasım) günlerinde sitelerindeki her şeyden yüzde 25 indirim sunacak. Kod gerekmez.

STYLECASTER | Siber Pazartesi Satışları 2020

Nasty Gal’in izniyle.

Kötü gal

Şu andan itibaren 30 Kasım’a kadar, ödeme sırasında NGUS62 kodunu girerek mağaza genelinde% 62 indirimli alışveriş yapın.

STYLECASTER | Siber Pazartesi Satışları 2020

Tai Jewelry’in izniyle.

Tai Takı

27 Kasım Cuma gününden 30 Kasım Pazartesi gününe kadar, şık mücevher koleksiyonlarının yanı sıra her şeyde yüzde 20 indirim yapın.

STYLECASTER | Siber Pazartesi Satışları 2020

Lelo’nun izniyle.

LELO

30 Kasım’dan 3 Aralık’a kadar Lelo, en çok satan Sona 2 Cruise (yüzde 25 indirim), Soraya Wave (yüzde 25 indirim) ve MIA 2 (yüzde 30 indirim) dahil olmak üzere belirli seks oyuncak modellerinde yüzde 35’e varan indirimler sunacak. kapalı).

STYLECASTER | Siber Pazartesi Satışları 2020

Christy Dawn’ın izniyle.

Christy Dawn

Şu andan 30 Kasım’a kadar, tüm indirimli indirilmiş ürünler dahil olmak üzere site genelinde yüzde 30 indirimden yararlanın.

STYLECASTER | Siber Pazartesi Fırsatları 2020

SENREVE’in izniyle.

Senreve

Siber Pazartesi günü Senreve, satın alma ile birlikte ücretsiz bir hediye ve ücretsiz vergiler sunacak. 300 ABD Doları ve üzerinde harcama yaptığınızda lüks bir altın zincir kayış (95 ABD Doları değerinde) veya 500 ABD Doları üzerinde harcama yaptığınızda renkli blok debriyaj (175 ABD Doları değerinde) alın.

STYLECASTER | Siber Pazartesi Satışları 2020

ALO Yoga’nın izniyle.

ALO Yoga

30 Kasım’da, ALO Yoga bir CYBERSTEALS satış etkinliği düzenleyecek ve seçkin ürünler 100 doların altında satışa sunulacak. Oh, ve Siber Pazartesiye kadar bekleyemezseniz, Kara Cuma öncesi indirimleri şimdiden yayında!

StyleCaster haber bülteni

About admin

Check Also

HipDot Clueless Collab odobren je od Cher Horowitz

Uvijek možemo računati da će nam HipDot donijeti istinski kultnu suradnju. Razmislite samo o kolekcijama …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *