Home / spavaća soba dekor / 18 Ücretsiz veya Ücretli Alternatifler

18 Ücretsiz veya Ücretli Alternatifler

En sevdiğiniz diziyi Netflix’te gördünüz mü? Bu alternatifler listesi size koltuğunuzda kalmanız için iyi nedenler verir. Netflix gibi yayın platformları, rekabet ve ücretsiz veya ücretli olarak sunulanlar hakkında bilgi edinin.

Netflix rakipleri

Sektörün ağır sikletleri, geniş bir kataloğa sahip.

1 – Amazon Prime Videosu

Özel diziler, aynı zamanda geniş bir katalog aracılığıyla filmler. Amazon Prime Video’ya erişmek için bir Amazon Prime aboneliğine (yılda 49 €) ihtiyacınız var. Bu abonelik, size ücretsiz e-kitaplara, bir günlük Amazon teslimatına ve Twitch’e premium erişim sağlar. Ayrıca her ay 5,99 € ‘dan yenilenen bir abonelik de seçebilirsiniz.


Homelisty Presents


30 günlük ücretsiz deneme için burayı tıklayın.

2 – Disney Plus

Fransa’ya aylık 6,99 € veya 69,99 € / yıl fiyatla inen yepyeni. Hizmet; Disney, Pixar, Marvel, Star Wars ve National Geographic stüdyolarının kreasyonlarını filmler, diziler ve belgeseller aracılığıyla bir araya getiriyor.

7 günlük ücretsiz deneme için burayı tıklayın.

3 – Kanal +

Ayda 6,99 € ‘dan başlayan çeşitli teklifler, abonelikler ve paketler (taahhüt olmadan).

4 – Apple TV

Apple TV’de ve aynı zamanda akıllı telefonunuzda, tabletinizde veya bilgisayarınızda izleyebileceğiniz diziler ve filmler.

Abonelik, 7 günlük ücretsiz denemeden sonra aylık 4,99 € ‘dur. Markalı bir ürün (iPhone, iPad, iPod touch, Mac veya Apple TV) satın alırsanız, bir yıllık bir TV hizmeti aboneliğine erişiminiz olur.

5 – YouTube Premium

YouTube Premium teklifi, varsayılan olarak YouTube Müzik’e erişmenizi sağlar (reklamsız dinleme, indirme ve “arka planda” dinleme). Hizmetin maliyeti 11,99 € / ay. 2019’dan beri YouTube Originals serisine erişim ücretsizdir.

İlk ücretsiz aydan yararlanmak için burayı tıklayın.

6 – SFR Oynatma

Talep üzerine binlerce program: sınırsız film, dizi ve çizgi film. İlk ay ücretsizdir, ardından abonelik aylık 9,99 € ‘dur (SFR müşterileri için 5 € / ay).

7 – Zıpla

Salto, M6, TF1 ve France Télévisions’ı bir araya getiren bir Fransız yayın hizmetidir. Fırlatma şu an için ertelendi.

8 – HBO

Amerika Birleşik Devletleri’nde yoğun talep üzerine video içeriği, HBO Fransa’da kullanılamaz … VPN’den geçmediğiniz sürece (işte benim kullandığım) dizi, film ve belgesellere erişmek için. Ayrıca, Fransa’da HBO içeriğini şununla izleyebilirsiniz: OCS teklifi.

9 – OCS (Turuncu Sinema Dizisi)

OCS, Orange’ın yayın platformudur. Teklif, herhangi bir yükümlülük altına girmeden aylık 9,99 € ‘dan başlar. OCS, 7 günlük ücretsiz deneme sunar.

10 – ArteTV

Kanal ayrıca, Arte’de yayınlanan programları satın almak veya kiralamak için bir VOD (talep üzerine video) hizmeti de sunmaktadır.

Talep üzerine filmler

11 – MUBI

Klasikler, aynı zamanda yenilikler. MUBI, aylık 9,99 € veya yıllık 95,88 € abonelik karşılığında akışa alınabilecek veya indirilebilecek filmler sunar.

7 günlük ücretsiz denemeden yararlanabilirsiniz.

12 – Cinetek

Bu film yapımcılarının kütüphanesi. Talep üzerine video sitesi, 20. yüzyılın en büyük filmlerine adanmış bir seçki sunuyor. İlke basit ama çekici: yönetmenler 50 başucu filminin bir listesini seçiyor ve oluşturuyor. Abonelik taahhüt olmaksızın 2,99 € / ay’dan başlar ve 7 günlük ücretsiz deneme teklifi ile.

13- Tenke

Tënk, auteur belgesellerinde uzmanlaşmıştır. Ayda 6 € ‘dan erişilebilen son teknoloji bir seçim. İlk ay 1 €.

14 – UniversCine

Bağımsız sinemaya adanmış bir VOD platformu. Katalogda yaklaşık 5.000 film bulunmaktadır. Filmleri kiralamayı veya satın almayı seçebilirsiniz (onlara istediğiniz kadar erişmek için). Şu an dışında abonelik yok, UniversCiné 200 filme erişim sağlayan 0,99 € ‘luk bir teklif sunuyor.

15 – FilmoTV

Temaya göre seçilmiş ve sınıflandırılmış geniş bir film kataloğu. Ayrıca bonuslara (bir gazeteci veya şahsiyet tarafından yapılan incelemeler, film hakkında açıklamalar, çekim anekdotları vb.) Erişebilirsiniz.

Ayda 6,99 € ‘dan başlayan sınırsız film izlemek için bir geçiş hakkı vardır. İlk ay ücretsizdir. İstendiğinde izlenecek filmleri de seçebilirsiniz.

Bağımsız alternatifler

16 – Outbuster

Outbuster, tüm filmleri bir araya getiren bir kataloğa sahip isteğe bağlı bir sinema portalıdır asla tiyatroya gidemez. Orada birçok yabancı film bulacaksınız.

Abonelik, bir ay teklif edilen 6 € / ay’dır.

Ücretsiz alternatifler

17 – ImagoTV

ImagoTV, kendisini geçişin ücretsiz video platformu olarak sunuyor. Sağlık, ekoloji, ekonomi, toplum gibi temalarla ilgili 2500’den fazla video, belgesel, dizi, kısa film ve hatta podcast’e erişebilirsiniz … Bir alternatif değiştirme Netflix’ten eğlence içeriği.

Netflix’e alternatif sıkıntısı yok. Herkes için bir şey var: en son yeniliklerden binger filmlerine, yeni şeyler öğrenmeye adanmış belgesellere kadar.

18 – Molotov.tv

Molotov, bilgisayarınızdan, Apple TV’nizden, tabletinizden, bağlı TV’nizden veya akıllı telefonunuzdan ücretsiz olarak TV izlemenizi sağlar. Ve bu, tüm Avrupa’da.

Ücretsiz sürümde Molotov, 34 televizyon kanalı sunuyor. Genişletilmiş versiyonuyla (ayda 9,99 €), CNN, MTV, Paris Première ve hatta Nickelodeon dahil 70’den fazla kanala erişebilirsiniz. Ücretli sürüm ayrıca ayda 160 saate kadar program kaydetmenize olanak tanır.

Tavsiyelerin neler? Bu hizmetlerden herhangi birini daha önce denediniz mi?

About admin

Check Also

Retin-A nasuprot Differinu: Najbolje liječenje retinolom bez recepta

Da je vrsta tretmana za njegu kože čudo u bočici stvarno postojala, vjerojatno bismo je …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *